Araç altı kamera , araç altı tarama , araç altı arama , araç altı görüntüleme kayıt  ve plaka tanıma sistemleri , aags sistemi , under vehicle surveillance system , under vehicle inspection systems , under vehicle scanner uvss , uvis madoors üretici imalatçı firma uygun fiyat avantajı seyyar araç altı arama kamerası el tip manuel mobil araç altı tarama sistemi , rampalı zemin üstü kasis tip araç altı arama tarama kamera sistemleri , 
  • MADOORS SİSTEM ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ
  • SADECE GEÇİŞ OTOMASYON YAPAR .
  • MADOORS ARAÇ ALTI TANIMA TARAMA GÖRÜNTÜLEME BOMBA TESPİT SİSTEMLERİ
  • 2 YIL GARANTİ GENİŞ SERVİS AĞI KALİTE GÜVEN
  • PLAKA TANIMA SİSTEMLİ ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜ KARŞILAŞTIRMA
  • MADOORS SİSTEM LTD.ŞTİ.
  • ZEMİN ÜSTÜ RAMPALI TİP ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMİ
  • KAZIM YAPILMADAN MONTAJ TÜRKİYEDE İLK
  • IMF KONGRESİ MONTAJ AŞAMA FOTOĞRAFLARI HİLTON OTEL GİRİŞİ
  • MADOORS GÜVENİN SİMGESİ
  • IMF KONGRESİ MONTAJ AŞAMASI İSTANBUL KONGRE MERKEZİ GİRİŞİ
  • GÜVEN MADOORS SİSTEMİN ÖZÜDÜR.
  • TÜRK-SAT UYDU YER HİZMETLERİ A.Ş.ARAÇA LTI VE ROAD BLOCKER KOLLU BARİYER RFİD KURULUMU
  • BOL REFERANS
  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı / ANKARA ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ KURULUMU
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

AVM Otomatik Karşılaştırma Yapan Araç Altı Kamera Sistemi

 AVM Otomatik Karşılaştırma Yapan Araç Altı Kamera Sistemi

 Madoors sistem AVM için Otomatik Karşılaştırma Yapan Araç Altı Kamera Sistemi imalatı , satış ve servis montaj hizmetleri , %100 yerli imalat 2 yıl garantili Otomatik Karşılaştırma Yapan Araç Altı Kamera Sistemleri . 
 Bilgilendirm yazısı , Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'nın, "Alışveriş Merkezleri Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik" Resmi Gazete‘ de yayımlandı. Yönetmeliğe göre, AVM lerde açık ve kapalı otoparklara giriş ve çıkış yapan araçlar için plaka tanıma sistemi kurulması ve işletilmesi AVM Yönetimi tarafına sağlanarak Plaka Tanıma Sisteminden elde edilen veriler güvenlik kolluk birimleriyle anlık olarak paylaşılacak. İçişleri Bakanlığı tarafından gerekli hallerde de AVM'lerin açık ve kapalı otopark girişlerine AVM alış veriş merkezi  yönetimi tarafından araç altı görüntüleme sistemi (AAGS) kurularak işletilecek.
 Emniyetten gelen şüpheli plakalar, Madoors sistem araç altı ve plaka tanıma sistemi yazılımı le AVM'nin plaka tanıma sisteminde kara listeye kaydediliyor. Şüpheli plakalı araç Alışveriş Merkezine girdiğinde, sistem alarm veriyor. AVM Otopark Plaka Tanıma Sistemi Kara Liste Araç Kontrolü AVM Plaka Tanıma Sisteminin Kara Listesine kayıt edilmiş araç plakalarını tespit ettiğinde otomatik olarak sesli ve görsel alarm verir. Kara Liste özelliği ile Güvenlik ve Kolluk Kuvvetleri tarafından aranan araçların yakalanması da mümkündür. Emniyet Genel Müdürlüğü POLNET Entegrasyonu POLNET entegrasyonu için izin alınması gerekmektedir.
 AVM Plaka Tanıma Sistemi çözümlenmiş plakayı POLNET (Emniyet Genel Müdürlüğü WEB Service) veri tabanında bulunan bilgilerden kontrol ederek gerekli uyarıları üretebilir. Otopark Doluluk Oranı Giriş çıkış yapan araçların durumuna göre anlık olarak AVM otoparkının doluluk oranı ve yüzde kaçının dolu olduğu, içerideki araç sayısı kolayca görüntülenebilmektedir. Madoors sistem AVM Otopark Plaka Tanıma Sistemi Yazılımı Acil Durum Butonu ile Bariyerlerin Otomatik Açılması AVM Plaka Tanıma Sistemine otopark bariyerlerinin entegre edilmesiyle; Terör, Sel, Yangın, Deprem gibi acil durumlarda otopark bariyerlerinin otomatik olarak açık kalmasını sağlanabilir, böylece alışveriş merkezi otoparkının seri şekilde tahliye edilmesi sağlanır.
 AVM Alış veriş merkesi Araç altı görüntüleme kayıt Plaka Tanıma Sistemi afet ve acil durumlarında, alışveriş merkezinin yangın alarm sistemi, deprem tespit cihazı gibi sistemleriyle entegre edilebilir ve bu cihazlardan sinyal alınması durumunda bariyerler açık pozisyona getirilir. Fazla Giriş / Geçiş Alarmı Alışveriş Sistemi yönetimi tarafından belirtilen süre içinde aynı plakalı araç geçmesi durumunda sistem sesli ve görsel olarak alarm üretir. 


AVM Otomatik Karşılaştırma Yapan Araç Altı Kamera Sistemi

Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret35911