Araç altı kamera , araç altı tarama , araç altı arama , araç altı görüntüleme kayıt  ve plaka tanıma sistemleri , aags sistemi , under vehicle surveillance system , under vehicle inspection systems , under vehicle scanner uvss , uvis madoors üretici imalatçı firma uygun fiyat avantajı seyyar araç altı arama kamerası el tip manuel mobil araç altı tarama sistemi , rampalı zemin üstü kasis tip araç altı arama tarama kamera sistemleri , 
  • MADOORS SİSTEM ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ
  • SADECE GEÇİŞ OTOMASYON YAPAR .
  • MADOORS ARAÇ ALTI TANIMA TARAMA GÖRÜNTÜLEME BOMBA TESPİT SİSTEMLERİ
  • 2 YIL GARANTİ GENİŞ SERVİS AĞI KALİTE GÜVEN
  • PLAKA TANIMA SİSTEMLİ ARAÇ ALTI GÖRÜNTÜ KARŞILAŞTIRMA
  • MADOORS SİSTEM LTD.ŞTİ.
  • ZEMİN ÜSTÜ RAMPALI TİP ARAÇ ALTI ARAMA SİSTEMİ
  • KAZIM YAPILMADAN MONTAJ TÜRKİYEDE İLK
  • IMF KONGRESİ MONTAJ AŞAMA FOTOĞRAFLARI HİLTON OTEL GİRİŞİ
  • MADOORS GÜVENİN SİMGESİ
  • IMF KONGRESİ MONTAJ AŞAMASI İSTANBUL KONGRE MERKEZİ GİRİŞİ
  • GÜVEN MADOORS SİSTEMİN ÖZÜDÜR.
  • TÜRK-SAT UYDU YER HİZMETLERİ A.Ş.ARAÇA LTI VE ROAD BLOCKER KOLLU BARİYER RFİD KURULUMU
  • BOL REFERANS
  • Kara Kuvvetleri Komutanlığı / ANKARA ARAÇ ALTI TARAMA SİSTEMİ KURULUMU
  • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Hangar Kapısı

MAdoors sistem hangar kapısı , uçak hangar kapıları , otomatik motorlu uçak hangar kapı sistemleri   

Uçak hangar kapı sistemleri , otomatik uçak hangar kapıları panel tip kanatlı hangar kapısı

hangar kapıları

Kapı gövdesini oluşturan ana taşıyıcı çelik aksamlar teknik şartname esaslarına ve projesine uygun modüler olarak üretilir. Modüler yapıda olması sebebiyle, yüksek kapıların imalat ve uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Montaj işlemi cephe kaplama elemanlarının kapı gövdelerine takılması, tahrik ünitesinin kapı kanatlarına yerleştirilmesi ve kanatların dekovil rayların üzerine oturtularak sistemin devreye alınmasıyla tamamlanır.

 uçak hangar kapısı

Alt raylar, kapının ağırlığını taşıyacak, korozyona karşı dirençli Galvanizli Çelikten özel olarak imal edilmiştir. Kanallar kapı kanatlarının çarpma ve diğer basınç etkilerinden dolayı raydan çıkmasını engelleyecek güçte mukavemete sahiptir. Özel formu sayesinde üzerinden geçen araçları sarsmaz. Kanallar içerisinde su tahliye gideri bulunmakta ve istenildiğinde yıkanabilinir. Dekovil rayları mantar yapısından dolayı alt yürüyüş tekerleklerini raydan çıkmasını engeller. Isı genleşmelerine karşı kayıcı mesnetle betona ankrajlıdır. Kış şartlarında olası donmalar için raylar arasına kauçuk kaplı ısıtıcı rezistanslar mevcuttur.

 hangar kapısı

Kapı üstlerine bağlanan galvanizli çelik profilden imal edilen rulmanlı makaraları yatakla yan raylar, kapı üzerinde oluşacak rüzgâr kuvvetlerini çarpma ve diğer basınç (fırtına, patlama, deprem…) etkileri sonucu kapı kanatlarının raydan çıkmasını engelleyici özel yapıdadır. Tekerlek sistemi modüler yapıda olup kolay değiştirilebilir. Üst kaplaması sayesinde içeri toz ve hava akımı girmesini engeller. Yüksekliği fazla olan kapılarda ısıl değişimlerden kaynaklanan uzamalarda ve kiriş esnemesinden kaynaklanan daralmalardan oluşabilecek sıkışmaları önleyen sisteme sahiptir. Korozyona karşı yüksek dirençlidir.

 motorlu uçak hangar kapı sistemi

 teleskopik hangar kapısı

 otomatik hangar kapısı


Uçak hangar kapısı teleskopik tip kanatlı otomatik uçak hangar kapıları motorlu hangar kapı sistemleri    

 hangar kapısı uçak hangar kapısı imalat satış madoors ankara türkiye fly plane hangar door doors
Hangar kapıları uygulanacak mahale göre değişebilen yapılarda olmak üzere birden fazla çeşitleri vardır.

• Katlanır kapılar
• Her kanadı motorize yana kayar hangar kapıları
• Teleskopik hangar kapıları bunlardan bazılarıdır. 
Hangar kapıları kullanım yeri olarak çok büyük bir alanı; dışarıdan gerek toz ve gerekse hava yalıtımı sağlaması amacı ile tasarlanmışlardır. Bu alan bazen bir binanın bir cephesi bile olabilmektedir. Dolayısı ile hangar kapısı kapatma paneli olarak bina cephesine uyum sağlayabilecek malzeme seçimini de yapmak mümkündür. 
Hangar kapıları gerek güvenlik gerekse statik hesaplamaları ile kusursuzluk ve yüksek mühendislik eğitimi gerektirir. 
  En yüksek standartların ve sıfır hatanın talep edildiği havacılık sektörüne hizmette varolabilmenin anahtarı kusursuzluğu hedeflemektir...    


 madoors hangar kapısı uçak hangar kapısı hangar door doors

Hangar kapısı uçak, helikopter gibi kıymeti çok yüksek ve hassas bir makinenin emniyetle muhafazasına, giriş çıkışına imkan verecek, çok büyük bir açıklığı emniyetle açıp kapamaya yarayan hareketli bir yapıdır. Böyle bir yapıda çok önemli mühendislik problemlerinin çözülmüş olması gerekir. Elektrik kesilince veya karda, buzda, fırtınada açılıp kapanmayan, fırtınada uçağın üstüne düşen, rayların üstünden geçerken uçağı zıplatan, orasından burasından elektrik kabloları sarkan, zamanında bakımı, tamiri yapılmayan kapılar büyük risk taşır. Küçük ihmaller çok büyük can ve mal kayıplarının sebebi olabilir.Hangar kapıları aynı asansörler gibi belirli teknik özellikleri ve emniyet unsurlarını sağlamak üzere her firmanın kendi geliştirdiği detaylara göre imal edilir. .
     madoors sistem hangar kapısı kapıları hangar door doors

Kapı malzemeleri projesine göre modüler olarak fabrikada imal edilerek iş yerine sevk edilir. İş yerinde kesme, delme, kaynatma işlemleri yapılmaz. Çelik aksam galvanizli sacdan imal edilir veya daldırma galvaniz yapılır. Görünen yüzeyler kimyasal yüzey işleminden sonra astarlanır ve U.V. ışınlarına dayanıklı enamel dış cephe boyası ile boyanır. Kanat gövdesini oluşturan çelik konstrüksiyon, bükme sac profillerden çerçeve formunda modüler olarak üretilmektedir . Kanat panoları bu çerçeve içerisine özel klips profilleri ile sıkıştırılarak emniyetli şekilde monte edilir. Montaj işlemi hazır parçaların birbirlerine tutturulması ve ray üzerine oturtulduktan sonra sistemin denenmesinden ibaret olup bilinen diğer montaj uygulamalarına oranla çok kısa sürer.


 uçak hangar kapıları


Helikopter hangar kapısı , otomatik helikopter hangar kapıları    

MAdoors otomatik helikopter hangar kapı sistemleri otomatik helikopter hangar kapıları ve helikopter taşıma paletleri , helikopteri hangar içine alan taşıma arabası ve yürüyüş paletleri imalatı Elektro mekanik ,maneul ,hidrolik akülü helikopter taşıma arabası 

Helikopter hangar komple imalatı , otomatik tavana açılır hidrolik hangar kapıları , teleskopik helikopter hangar kapısı , yana kayar helikopter hangar kapıları , otomatik helikopter hangar kapısı motorları , pvc poli vinil branda yanmaz tip tavan katlanır hangar kapıs sistemleri 

Helikopter hangar kapıları için ;  ölçü ve yapıları hakkında bilgi almak için ; lütfen firmamızla irtinbata geöçiniz.

 helikopter hangar kapı sistemleri

 helikopter hangar kapıları

 helikopter hangar kapısı otomatik

 helikopter hangar kapısı

Site Haritası
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam9
Toplam Ziyaret35911